pl-3. ligové na kolo

2024-02-27

Máme za sebou třetí ligový turnaj, který se poprvé odehrál v týdnu. Ikdyž se hrálo v úterý od 17:00, tak dorazil velký počet hráčů. 

Na startovací listině se objevilo 13 hráčů. První kolo se odehrálo v 5 skupinách, a do vedení se dostal šampion z minulého roku Patras, který nedal nikomu šanci a zahrál oficiálně nový rekord hřiště. Není se čemu divit, hned v první polovině hřiště se dostal do -3 PAR, druhou půlku nekazil a nakonec z toho byl neuvěřitelný výsledek 68 PAR a to znamená nový rekord hřiště. 

Druhý po prvním kole byl TATA s výborným výsledkem 73 PAR a třetím Bóřa, který měl pouze o 1 kop více. 


Poté začalo druhé kolo, losovalo se podle pořadí a v nejlepší skupině šla právě trojice nejlepších. Ještě než ale došli k poslední jamce, tak s rekordním výsledkem přišel Mára, který vyrovnal Patrase z minulého kola a zahrál 68 PAR. Ovšem nepovedlo se mu první kolo a nemohl již pomýšlet na medailové umístění. Druhé kolo však zazářil i Káca, který zahrál skvělých 69 PAR a společně s 76 PAR z prvního kola to vypadalo na bednu, možná i na první místo, pokud by zaváhal Patras.

Ten však v poklidu zahrál 75 PAR a to mu stačilo na první místo. O třetí flek se měl poprat ve společné skupině Bóřa s TATOU. Zatímco Bóřa zahrál 76 PAR, tak TATA 88 a propadl se na konečné 5. místo, zatímco Bóřa udržel 3. pozici. 


Konečné pořadí:

1. Patras

2. Káca

3. Bóřa 

4. Mára

5. TATADalší kolo nás čeká 22.8. od 16:30 (ČTVRTEK)